| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 7,6 mm |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Anyag: | Réz |
| Vastagság: | 2 mm |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Belső átmérő: | 7,04 mm |
| Külső átmérő: | 14,9 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 0000198194 |
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 7,1 mm |
| Külső átmérő: | 14,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 0000198194 |
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 7,1 mm |
| Külső átmérő: | 14,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Belső átmérő: | 7,04 mm |
| Külső átmérő: | 14,9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 0000198194 |
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 7,1 mm |
| Külső átmérő: | 14,75 mm |




