Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Tömítés fajta: | puha anyagú tömítés |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,3 mm |
| Hossz: | 365 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Tömeg: | 17,841 g |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Szín: | piros |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Szín: | piros |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| OE-számhoz: | 03L129717D |


| Részletes adatok |
|---|


| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




