| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,4 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítés fajta: | acél tömítés |
| Ház típus: | Alumínium ház |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7E110 001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7P082 501 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 80 mm |
| Hossz: | 340 mm |
| OE-számhoz: | 03G129717C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítés fajta: | puha anyagú tömítés |


| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | Alumínium ház |
| Tömítés fajta: | acél tömítés |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G129717C |
| Hossz: | 340 mm |
| Szélesség: | 80 mm |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




