| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 69,6 mm |
| Vastagság: | 5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Szín: | zöld |
| OE-számhoz: | 036 133 062 A |
| OE-számhoz: | 036 133 062 M |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 C |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 S |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 T |
| OE-számhoz: | 06F 133 062 |
| OE-számhoz: | 06F 133 062 B |
| OE-számhoz: | 06F 133 062 S |
| OE-számhoz: | 408-238-323-008Z |
| OE-számhoz: | 408-238-327-003Z |
| OE-számhoz: | 408-242-002-003Z |
| OE-számhoz: | A2C59511704 |
| Keresztmetszet: | A-alakú |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5 mm |
| Hossz: | 68 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5 mm |
| Hossz: | 68 mm |
| Szélesség: | 64 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 036 133 062 A |
| OE-számhoz: | 036 133 062 M |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 C |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 S |
| OE-számhoz: | 03C 133 062 T |
| OE-számhoz: | 06F 133 062 |
| OE-számhoz: | 06F 133 062 B |
| OE-számhoz: | 06F 133 062 S |
| OE-számhoz: | 408-238-323-008Z |
| OE-számhoz: | 408-238-327-003Z |
| OE-számhoz: | 408-242-002-003Z |
| OE-számhoz: | A2C59511704 |
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Vastagság: | 5 mm |
| Szín: | zöld |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 69,6 mm |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |
| Keresztmetszet: | A-alakú |




