| Részletes adatok | |
|---|---|
| Forma: | O-alakú |
| Belső átmérő: | 17,12 mm |
| Külső átmérő: | 22,36 mm |
| Vastagság: | 2,7 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hűtéscső: | fűtőtesttől a vízcsőhöz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Forma: | O-alakú |
| Töm.átm.: | 37,5 mm |
| Vastagság: | 4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3,65 mm |
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Belső átmérő: | 19,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Forma: | O-gyűrű |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Vastagság: | 3,5 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Hűtéscső: | Csővezeték termosztát után |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 19,5 mm |
| Magasság: | 3,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3,65 mm |
| Belső átmérő: | 19,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3,65 mm |
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Belső átmérő: | 19,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 3,5 mm |
| Belső átmérő: | 19,5 mm |




