| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8,2 mm |
| Külső átmérő: | 12,5 mm |
| Vastagság: | 1 mm |
| Forma: | U-formájú |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Beépítési oldal: | Fúvóka |
| Beépítési oldal: | üzemanyag-vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 5 |
| Belső átmérő: | 8,2 mm |
| Vastagság: | 1 mm |
| Külső átmérő: | 12,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1 mm |
| Forma: | U-formájú |
| Belső átmérő: | 8,2 mm |
| Külső átmérő: | 12,5 mm |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |




