| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 14-32184-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 81030300 |
| Tömeg: | 340,28 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimering-vezérműtengellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 707.660 |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Tömeg: | 750 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 81030300 |
| Tömeg: | 340,28 g |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1009652 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Tömeg: | 340,28 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | WG1194256 |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1242949 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimering-vezérműtengellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |




