| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 751.970 |
| Beépítési vast.: | 0,52 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítés nélkül |
| csak a következővel együtt: | 14-32331-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Beépítési vast.: | 0,52 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfej-csavarkészlettel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 11125100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 11125100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 11130800 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 11130800 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | RC1630S |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 11130800 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| csak a következővel együtt: | 11125100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | 14-32331-01 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítés nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési vast.: | 0,52 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | WG1087749 |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1450603 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1450603 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1160648 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési vast.: | 0,52 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimering-vezérműtengellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| specifikáció: | c/carter distrib |
| specifikáció: | Originale |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimering-vezérműtengellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| specifikáció: | c/carter distrib |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201208 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| specifikáció: | c/carter distrib |
| specifikáció: | con 103599-5250 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201207 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfejfedél-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfej-tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |




