| Részletes adatok |
|---|
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Külső átmérő 1: | 22,9 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Szelepek száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 10,7 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Mennyiség: | 16 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 15,9 mm |
| Külső átmérő 1: | 10,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,9 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Szelepek száma: | 16 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | zöld |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | barna |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |


| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | zöld |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Motorkód: | FXJC |
| Szín: | barna |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | FXJA |
| Motorkód: | FXJB |
| Magasság: | 16 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Külső átmérő 1: | 22,9 mm |
| Szelepek száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | FXJA |
| Motorkód: | FXJB |
| Szelepek száma: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 16 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 10,7 mm |
| Mennyiség: | 16 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Motorkód: | FXJA |
| Motorkód: | FXJB |
| Magasság 1: | 15,9 mm |
| Külső átmérő 1: | 10,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,9 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Szelepek száma: | 16 |





