
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 642500 |
| Mennyiség: | 16 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 7,5 mm |
| Belső átmérő: | 3,5 mm |
| Mennyiség: | 16 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 9158057 |
| Mennyiség: | 100 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 3,5 mm |
| Külső átmérő: | 7,5 mm |
| Mennyiség: | 16 |

| Részletes adatok |
|---|




