
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepek száma: | 8 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 036109675 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 8,5 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Mennyiség: | 16 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 6 mm |
| OE-számhoz: | 46470334 |
| Mennyiség: | 16 |
| átmérő: | 8,4 mm |
| Hossz: | 9,35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,3 mm |
| Külső átmérő: | 8,5 mm |
| Belső átmérő: | 4,5 mm |
| Mennyiség: | 16 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 90410741 |
| Mennyiség: | 100 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 46470334 |
| OE-számhoz: | 90410741 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 18 g |
| Alkatrészszám: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 036109675 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Szelepek száma: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,3 mm |
| Belső átmérő: | 4,5 mm |
| Külső átmérő: | 8,5 mm |
| Mennyiség: | 16 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 8,5 mm |
| Mennyiség: | 16 |




