| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfejtömítés nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimeringgel-főtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimeringgel-főtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | olajteknő tömítés nélkül |
| csak a következővel együtt: | 14-13365-01 |
| Verzió: | 1,30mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimeringgel-főtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | olajteknő tömítés nélkül |
| csak a következővel együtt: | 14-13365-01 |
| Verzió: | 1,35mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimeringgel-főtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | olajteknő tömítés nélkül |
| csak a következővel együtt: | 14-13365-01 |
| Verzió: | 1,40mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1911199 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimeringgel-főtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | olajteknő tömítés nélkül |
| Verzió: | 1,30mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1911199 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimeringgel-főtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | olajteknő tömítés nélkül |
| Verzió: | 1,35mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | WG1911199 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimeringgel-főtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | olajteknő tömítés nélkül |
| Verzió: | 1,40mm |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szimeringgel-főtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Szelepszártömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfejtömítés nélkül |





