| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | a nyomástároló csőtől a fúvókához |
| Külső átmérő: | 14,4 mm |
| Belső átmérő: | 3,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3,5 mm |
| Belső átmérő: | 7,52 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | a nyomástároló csőtől a fúvókához |
| Belső átmérő: | 4 mm |
| Külső átmérő: | 14,5 mm |
| Színjelzés: | kék |
| Színjelzés: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14,5 mm |
| Mennyiség: | 10 |





