| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 12,8 mm |
| Külső átmérő: | 22,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 22,4 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Alternatív javítókészlet: | 505.550 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.540 |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 22,4 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1005593 |
| Magasság: | 3 mm |
| Forma: | Gyűrű formájú |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 0,8 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Belső átmérő: | 20,4 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | VF (Vulkánfíber) |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 22,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 22,4 mm |
| Mennyiség: | 20 |
| Forma: | aszimmetrikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Belső átmérő: | 11 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,6 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 19,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Belső átmérő: | 11 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13,3 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Vastagság: | 2,9 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Forma: | aszimmetrikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 22,4 mm |
| Mennyiség: | 100 |
| Forma: | aszimmetrikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12,8 mm |
| Külső átmérő: | 22,5 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 12,8 mm |
| Külső átmérő: | 22,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 22,4 mm |
| Alternatív javítókészlet: | WG1149139 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1193268 |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | VF (Vulkánfíber) |
| Belső átmérő: | 20,4 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 22,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CFBA |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 13 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,6 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| Külső átmérő: | 19,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1005593 |
| Magasság: | 3 mm |
| Forma: | Gyűrű formájú |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 0,8 g |




