| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Szélesség: | 16 mm |
| Hossz: | 22,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | megtört |
| Alternatív javítókészlet: | 036.400 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.550 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Mennyiség: | 20 |
| Forma: | megtört |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Vastagság: | 3,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16,2 mm |
| Külső átmérő: | 22,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 15,6 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Mennyiség: | 100 |
| Forma: | megtört |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Hossz: | 22,5 mm |
| Szélesség: | 16 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Forma: | megtört |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Alternatív javítókészlet: | WG1149139 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1190125 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |




