| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| DIN/ISO: | 7603 A/CU |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Alternatív javítókészlet: | 017.736 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.550 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.540 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| DIN/ISO: | 7603 A/CU |
| Anyag: | Réz |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 1,6 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Réz |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| DIN/ISO: | 7603 A/CU |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 19 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Forma: | kerek |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Mennyiség: | 50 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Réz |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,4 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| alternatív termék: | 2430263 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| alternatív termék: | 2430262 |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Mennyiség: | 100 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1084853 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1149139 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1193268 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AZQ |
| Gyártási évig: | 200412 |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BME |
| Gyártási évtől: | 200412 |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BME |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Forma: | kerek |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 19 mm |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 1,6 g |




