| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| alternatív termék: | 2430263 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| alternatív termék: | 2430262 |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 39 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Vastagság: | 2 mm |




