| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Belső átmérő: | 62 mm |
| Vastagság: | 4,7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 82 mm |
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Vastagság: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 82,2 mm |
| Vastagság: | 17,4 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Belső átmérő: | 62 mm |
| Vastagság: | 5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 17 mm |
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 82 mm |




