| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Belső átmérő: | 54 mm |
| Vastagság: | 17 mm |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 77 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Vastagság: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Belső átmérő: | 54 mm |
| Vastagság: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 77 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Vastagság: | 15 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 77,5 mm |
| Belső átmérő: | 60,3 mm |
| Vastagság: | 15 mm |
| Anyag: | Acél |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Belső átmérő: | 54 mm |
| Tömeg: | 0,07 kg |




