| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Belső átmérő: | 43 mm |
| Vastagság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Vastagság: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Vastagság: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 43 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Vastagság: | 9 mm |








