| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Vastagság: | 10,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 11 mm |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 12 mm |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 44,0 mm |
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Vastagság: | 10,2 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 72,5 mm |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Vastagság: | 10,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 76,0 mm |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |









