| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő 1: | 9 mm |
| Külső átmérő 2: | 12,5 mm |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Magasság: | 16 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság 1: | 16 mm |
| Külső átmérő 1: | 10 mm |
| Külső átmérő 2: | 25 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 71739347 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 9,7 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 8,8 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 1,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Külső átmérő: | 9,5 mm |
| Magasság: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 11 mm |
| Szélesség: | 10 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömeg: | 0,01 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő 1: | 25 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő 1: | 9 mm |
| Külső átmérő 2: | 13 mm |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Magasság: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő 1: | 9 mm |
| Külső átmérő 2: | 12,5 mm |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 16 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,7 mm |
| Szín: | zöld |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 8,8 mm |
| Külső átmérő: | 12,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 12,2 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Belső átmérő 2: | 8,8 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,3 mm |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 8,8 mm |
| Külső átmérő: | 12,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 16 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő 1: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 036109675 |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 12,2 mm |
| Belső átmérő 1: | 8,8 mm |




| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A6.000 |
| OE-számhoz: | 036109675 |
| Magasság 1: | 9,7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 12,2 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Belső átmérő 2: | 8,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | 939 A6.000 |
| OE-számhoz: | 71739347 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság 1: | 16 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 10 mm |
| Külső átmérő 2: | 25 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 9,7 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 8,8 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 1,5 g |




