| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 10,8 mm |
| Külső átmérő: | 13,5 mm |
| Magasság: | 10,6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 4,8 mm |
| Külső átmérő: | 10,8 mm |
| Magasság: | 10,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő 1: | 10,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 13,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 4,9 mm |
| Külső átmérő: | 10,8 mm |
| Magasság: | 11,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 11 mm |
| Külső átmérő: | 13,4 mm |
| Magasság: | 11,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10,6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 10,8 mm |
| Külső átmérő: | 13,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő 1: | 10,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 13,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5,2 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




