| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13,9 mm |
| Külső átmérő: | 12,5 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 13,9 mm |
| Külső átmérő: | 15,2 mm |
| Magasság: | 12,9 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 12,9 mm |
| Külső átmérő 1: | 13,9 mm |
| Külső átmérő 2: | 15,2 mm |
| Belső átmérő 1: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 9,2 mm |
| Magasság 2: | 13 mm |
| Külső átmérő 1: | 14 mm |
| Belső átmérő 1: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 13 mm |
| Magasság: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 12,9 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 13,9 mm |
| Külső átmérő 2: | 15,2 mm |
| Belső átmérő 1: | 8 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 12,9 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 13,9 mm |
| Külső átmérő: | 15,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9 mm |
| Magasság 1: | 13 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 9,2 mm |
| Magasság 2: | 13 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 14 mm |
| Belső átmérő 1: | 8 mm |




