| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 4,7 mm |
| Külső átmérő: | 10,8 mm |
| Magasság: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság 1: | 20 mm |
| Külső átmérő 1: | 24,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 11 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 095661 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Belső átmérő: | 11 mm |
| Külső átmérő: | 24,4 mm |
| Magasság: | 19,7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 24,4 mm |
| Magasság: | 19,7 mm |
| Beépítési oldal: | külső váltó oldali |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |



| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 19,7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 11 mm |
| Külső átmérő: | 24,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 095661 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság 1: | 20 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 24,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 11 mm |





