| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 5,2 mm |
| Külső átmérő: | 10,7 mm |
| Magasság: | 18,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 19 mm |
| Külső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 19 mm |
| Külső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |




