| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 10,7 mm |
| Magasság: | 11,5 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 10,8 mm |
| Külső átmérő: | 13,9 mm |
| Magasság: | 11,2 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 11,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 10,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Magasság 2: | 11,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 1957263 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Magasság 2: | 11,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 1957263 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 11,5 mm |
| Belső átmérő: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 2,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 11,5 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Belső átmérő: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 11,2 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 10,8 mm |
| Külső átmérő: | 13,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 11,5 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 10,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 12,7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 11,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1957263 |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Magasság 2: | 11,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1957263 |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Magasság 2: | 11,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Magasság 2: | 12,7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 11,5 mm |
| Belső átmérő: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 2,5 g |







