| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Szélesség: | 13,5 mm |
| Hossz: | 18,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13,5 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Hossz: | 18,5 mm |
| Szélesség: | 13,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 13,5 mm |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | O-gyűrű |




