| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | KEIHIN |
| Gyártó korlátozás: | SCROLL |
| Jellemző méret: | A: - |
| Jellemző méret: | B: 24,32 |
| Jellemző méret: | C: 12,07 |
| Jellemző méret: | D: 8,1 |
| Jellemző méret: | E: 11,25 |
| Jellemző méret: | F: 7,13 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 102 mm |
| Vastagság: | 3 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |




