| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | FORD |
| Jellemző méret: | A: - |
| Jellemző méret: | B: 23,48 |
| Jellemző méret: | C: 12,66 |
| Jellemző méret: | D: 10,05 |
| Jellemző méret: | E: 10,3 |
| Jellemző méret: | F: 7 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Jellemző méret: | A: 24 |
| Jellemző méret: | B: 22,84 |
| Jellemző méret: | C: 10,29 |
| Jellemző méret: | D: - |
| Jellemző méret: | E: 15 |
| Jellemző méret: | F: - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | MATSUSHITA |
| Gyártó korlátozás: | PANASONIC |
| Kompresszor-azonosító: | SA11 |
| Vastagság: | 1,75 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17,1 mm |
| Vastagság: | 1,78 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 78 mm |
| Vastagság: | 2 mm |




