| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Kompresszor-azonosító: | PXE16 |
| Vastagság: | 1,85 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | CALSONIC |
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Jellemző méret: | A: - |
| Jellemző méret: | B: 27,23 |
| Jellemző méret: | C: 13,27 |
| Jellemző méret: | D: 9,7 |
| Jellemző méret: | E: 12,05 |
| Jellemző méret: | F: 9,53 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Gyártó korlátozás: | ZEXEL |
| Jellemző méret: | A: - |
| Jellemző méret: | B: 26,3 |
| Jellemző méret: | C: 13 |
| Jellemző méret: | D: 10,5 |
| Jellemző méret: | E: 11,25 |
| Jellemző méret: | F: 7,1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 7SB16C |
| Vastagság: | 3,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 6SEU16 |
| Kompresszor-azonosító: | 6SBU16 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Kompresszor-azonosító: | PXV16 |
| Vastagság: | 3,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Jellemző méret: | A: - |
| Jellemző méret: | B: 25 |
| Jellemző méret: | C: 12,4 |
| Jellemző méret: | D: 10,4 |
| Jellemző méret: | E: 11,3 |
| Jellemző méret: | F: 7 |




