| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 58 mm |
| Vastagság: | 4,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 57,85 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 61,9 mm |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 43,95 mm |
| Forma: | Gyűrű formájú |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Alternatív javítókészlet: | 2400001 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400002 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400020 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400028 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400041 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400042 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400045 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400076 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400096 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400102 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400115 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400117 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400118 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400119 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400120 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400121 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400122 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400129 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400133 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400166 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400168 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400171 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400177 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400196 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400205 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400220 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400277 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400456 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400576 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fék-/menetdinamika: | ABS-sel szerelt járművekhez nem |
| PR-számhoz: | 0Y3 |
| PR-számhoz: | T71 |
| PR-számhoz: | TB3 |
| PR-számhoz: | TG0 |
| PR-számhoz: | TP0 |
| PR-számhoz: | TQ0 |
| Belső átmérő: | 58,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fék-/menetdinamika: | ABS-sel szerelt járművekhez nem |
| Modellévtől: | 2006 |
| Modellévig: | 2008 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévhez: | 2008 |
| Fék-/menetdinamika: | ABS-sel szerelt járművekhez nem |
| PR-számhoz: | D94 |
| PR-számhoz: | TG3 |
| Belső átmérő: | 61,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| PR-számhoz: | TP0 |
| Modellévhez: | 2008 |
| Belső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévhez: | 2008 |
| kombinált PR-számhoz: | TG0,TP0,TQ0 |
| Belső átmérő: | 44 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 43,95 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 57,85 mm |
| Forma: | Gyűrű formájú |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Alternatív javítókészlet: | 2400113 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400118 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400119 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400129 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400277 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 61,90 mm |
| Forma: | Gyűrű formájú |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Alternatív javítókészlet: | 2400113 |
| Alternatív javítókészlet: | 2400121 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J0145117A |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Belső átmérő: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200805 |
| átmérő: | 44 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,6 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Hossz: | 65,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Belső átmérő: | 58 mm |
| Vastagság: | 4,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 61,9 mm |
| Szélesség: | 4,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,5 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Hossz: | 51,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0145117 |
| Beépítési oldal: | alul |
| Belső átmérő: | 43,95 mm |
| Forma: | O-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0145117F |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 57,85 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 43,95 mm |
| Mennyiség: | 5 |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Töltőlevegő hűtő |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 61,9 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 62 mm |
| Vastagság: | 4,3 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Mennyiségi egység: | Csomagolási egység |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 62 mm |
| Vastagság: | 4,3 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-gyűrű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| PR-számhoz: | TP0 |
| Modellévhez: | 2008 |
| Vastagság: | 4,6 mm |
| Belső átmérő: | 58,5 mm |
| Külső átmérő: | 69,1 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
| Belső átmérő: | 61,9 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Belső átmérő: | 43,95 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Forma: | O-alakú |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 57,85 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Forma: | O-alakú |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 57,85 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0145117J |
| Tömeg: | 11 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0145117H |
| Tömeg: | 5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0145117F |
| Tömeg: | 5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Forma: | O-alakú |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 57,85 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200805 |
| Járműtípus: | SCA52 |
| átmérő: | 57,85 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0 145 117 |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3C0 145 117 H |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |




