| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 4HN |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 4HN |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk)/ACM (poliakril-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 032612 |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 829S RD W |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Szélesség: | 7 mm |
| Vastagság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| választható | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 7,0 mm |
| Belső átmérő: | 90,0 mm |
| Külső átmérő: | 110,0 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Külső átmérő 1: | 110 mm |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S LD W |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 111 mm |
| Belső átmérő: | 95 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 85 mm |
| Belső átmérő: | 70 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | AEM (Etilén-Akrilát-Kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Tömítőajak anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 4HN |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 829S RD W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S LD W |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Külső átmérő 1: | 110 mm |
| Figyelje a szerelési információt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 032612 |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk)/ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 4HN |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 4HN |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Motorkód: | 4HN |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | 4HK |
| Motorkód: | 4HN |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 95 mm |
| Külső átmérő: | 111 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 6 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 70 mm |
| Külső átmérő: | 85 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 90 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| választható | |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőpersellyel |
| Figyelje a szerelési információt | |





