| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 130 mm |
| Külső átmérő: | 185 mm |
| Magasság: | 20,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Ház típus: | házzal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 52 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 20,5 mm |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 130 mm |
| Külső átmérő: | 185 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Ház típus: | házzal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |




