| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7,5 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 7,5 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |
| Magasság: | 10 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 7,5 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 7,5 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7,5 mm |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7,5 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Motorkód: | H 27 A |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Motorkód: | H 27 A |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 116 mm |




