| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 5,6 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 5,6 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 142,5 mm |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 5,5 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 5,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 142,5 mm |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 142,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Magasság 1: | 9,5 mm |
| Magasság 2: | 14,6 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Magasság 2: | 14,6 mm |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 142,5 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 5,6 mm |
| Külső átmérő 1: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 5,6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 5,6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 5,5 mm |
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 5,6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Külső átmérő 1: | 47 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 5,6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 142,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 142,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 9,5 mm |
| Magasság 2: | 14,6 mm |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 142,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 5,5 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Külső átmérő: | 142,5 mm |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |




