| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 21,5 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Vastagság: | 1,8 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Forma: | hornyolt |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 3 |
| súrlódó betét külső átmérő: | 25 mm |
| Belső átmérő: | 21,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,8 mm |
| Forma: | hornyolt |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) |
| Belső átmérő: | 21,5 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |




