| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Magasság: | 8,9 mm |
| Magasság: | 14,7 mm |
| Külső átmérő 1: | 54,9 mm |
| Külső átmérő 2: | 61,2 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9 mm |
| Magasság 1: | 15,1 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Külső átmérő 1: | 61,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 41 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |




