| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 43 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 9 mm |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 9 mm |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 43 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |




