| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Külső átmérő 1: | 56 mm |
| Belső átmérő 1: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 43 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 17 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 9 mm |
| Magasság 2: | 15 mm |
| Belső átmérő 1: | 35 mm |
| Külső átmérő 1: | 56 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Magasság 1: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827SS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 9 mm |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 9 mm |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Magasság 1: | 9 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827SS |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 43 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 17 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 9 mm |
| Magasság 2: | 15 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 56 mm |
| Belső átmérő 1: | 35 mm |




