| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Külső átmérő 1: | 56 mm |
| Belső átmérő 1: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Vastagság: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 9 mm |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 9 mm |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |




