| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 40004240 |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 40004400 |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |






