| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegyi tulajdonságok: | szilikáttartalmú |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 32 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Belső átmérő: | 21,8 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Vastagság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 32 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 32 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | Akril |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 10,2 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Magasság: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 10,2 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 32 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 32 mm |
| Magasság: | 7 mm |




