| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Belső átmérő: | 21,8 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Vastagság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 02M311113 |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 88 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 88 mm |
| Belső átmérő: | 65 mm |
| Vastagság: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Magasság: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 13 mm |
| Magasság 1: | 12,6 mm |
| Magasság 1: | 26,6 mm |
| Magasság 2: | 26,6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Külső átmérő 1: | 74 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 02M311113 |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |





| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 21,8 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |





