Így is ismerheti:
122 108 001
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | főtengely |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 44 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Magasság: | 6,5 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Sebességváltó fajta: | Nyomatékváltós automata sebességváltó |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata váltóhoz |
| Sebességváltó fajta: | Kettős kuplungos váltóhoz nem |
Általános információ: Any and all spare parts we supply are solely intended for
the designated purpose as defined by us.
Installation by trained personnel only.
Our products are usually supplied without assembly
instructions.
Installation in vehicles other than those specified by
us may lead to the exclusion of warranty.