| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Vastagság: | 9 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Magasság 1: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Külső átmérő 1: | 59 mm |
| Belső átmérő: | 39 mm |
| Belső átmérő 1: | 39 mm |
| Vastagság: | 8 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 38,2 mm |
| Külső átmérő: | 64,2 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Külső átmérő: | 65,3 mm |
| Belső átmérő: | 31,7 mm |
| Vastagság: | 9 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 43 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 38 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 43 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 38 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Vastagság: | 8 mm |
| Magasság 1: | 8 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 39 mm |
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Külső átmérő 1: | 59 mm |
| Belső átmérő 1: | 39 mm |





