| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Magasság: | 26,6 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 26,6 mm |
| Magasság: | 13 mm |
| Magasság 1: | 12,6 mm |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Magasság 2: | 26,6 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |
| Külső átmérő 1: | 74 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 74,3 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Beépítési oldal: | Első csuklóstengely a differenciálnál |
| Vastagság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 829S |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 47 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | Akril |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Magasság: | 26,5 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 8 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Vastagság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | bal |
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózat méret: | 62×48×7 |
| Beépítési oldal: | Első csuklóstengely a differenciálnál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Magasság: | 26,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S W |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Magasság: | 26,6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | bal |
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltószámtól: | 12 01 4 |
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Sebességváltó szám: | GGV |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 26,5 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | bal |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Sebességváltó típus: | GGV |
| Magasság: | 13 mm |
| Magasság 1: | 12,6 mm |
| Magasság 1: | 26,6 mm |
| Magasság 2: | 26,6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Külső átmérő 1: | 74 mm |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó típus: | GGV |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | bal |
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú kézi |
| Sebességváltó típus: | 02T/02U/0A8 |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | Kétkuplungos váltó 6 fokozatú |
| Sebességváltó típus: | DQ250 |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 26,6 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 2: | 74 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Magasság 1: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 829S |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | bal |
| Sebességváltó típus: | GGV |
| Magasság 1: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 62 mm |
| Belső átmérő 1: | 48 mm |




