| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Magasság 1: | 13 mm |
| Külső átmérő 1: | 55 mm |
| Belső átmérő 1: | 40 mm |
| Vastagság: | 13 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk)/ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Belső átmérő: | 29,9 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 11,3 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 39,9 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Magasság: | 13 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hajtótengely |
| Magasság 1: | 13 mm |
| Külső átmérő 1: | 55 mm |
| Külső átmérő 2: | 62 mm |
| Belső átmérő 1: | 40 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hajtótengely |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Szélesség 1: | 13 mm |
| Külső átmérő 1: | 55 mm |
| Belső átmérő 1: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Magasság: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 11,3 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Magasság: | 11 mm |
| Beépítési oldal: | bal |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 29,9 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 11,3 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Magasság 2: | 14 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 13 mm |
| Külső átmérő 2: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Szélesség 1: | 13 mm |
| Külső átmérő 1: | 55 mm |
| Belső átmérő 1: | 40 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk)/ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 11,3 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 29,9 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hajtótengely |
| Magasság 1: | 13 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 55 mm |
| Külső átmérő 2: | 62 mm |
| Belső átmérő 1: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Magasság: | 11,3 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 13 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 39,9 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Vastagság: | 13 mm |
| Magasság 1: | 13 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 55 mm |
| Belső átmérő 1: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 13 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | SP |
| Külső átmérő 2: | 62 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Magasság 2: | 14 mm |
| Anyag: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) / ACM (poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |




