| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Anyag: | Akril |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 40004400 |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| OE-számhoz: | 40004400 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 11,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 9 g |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | 827S RD W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | ASW |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 40004240 |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 40004400 |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A SL |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A1.000 |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 32 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 148 mm |
| Külső átmérő: | 170 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A1.000 |
| OE-számhoz: | 55196125 |
| Beépítési oldal: | hajtótengely |
| Magasság 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 42 mm |
| Belső átmérő 1: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 9 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 11,5 g |




