| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Magasság: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| OE-számhoz: | KKY0112602 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Magasság: | 7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 44 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |




